Środki ochrony roślin grzybobójcze Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 12 Sierpień 2008 22:33

  

Thiram Granuflo 80 WG

grzybobójcze
Środek o działaniu kontaktowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie roślin sadowniczych i jagodników przed chorobami grzybowymi.
Zastosowanie
brzoskwinia, jabłoń, grusza, wiśnia, leszczyna, truskawka, szkółki leśne.

 

Amistar 250 SC

grzybobójcze
Środek o działaniu wgłębnym i układowym do stosowania głównie zapobiegawczo w zwalczaniu chorób grzybowych roślin warzywnych i ozdobnych.
Zastosowanie
pomidor, ogórek, cebula, kapusta, marchew, rośliny ozdobne.

  

Dithane NeoTec 75 WG

grzybobójcze
Środek o działaniu kontaktowym do stosowania zapobiegawczo w ochronie roślin warzywnych, sadowniczych, leśnych, ozdobnych i zielarskich przed chorobami grzybowymi. Przeznaczony do opryskiwania roślin i zaprawiania bulw, cebul i nasion. Działa hamująco na rozwój przędziorków.
Zastosowanie
uprawy warzywne, sadownicze i rośliny ozdobne

 

Tanos 50 WG

grzybobójcze
Środek o działaniu wgłębnym i kontaktowym do stosowania zapobiegawczego lub interwencyjnego w zwalczaniu zarazy i alternariozy ziemniaka oraz chorób grzybowych roślin warzywnych.
Zastosowanie
ziemniak, pomidor (w gruncie), pomidor (pod osłonami), cebula(z siewu)

  

Sumilex 500 SC

grzybobójcze
Środek o działaniu kontaktowym i częściowo układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie roślin warzywnych, ozdobnych i zielarskich przed chorobami grzybowymi.
Zastosowanie
rośliny ozdobne, cebulowe rośliny ozdobne, truskawka, malina, porzeczki, leszczyna, pomidor, cebula(z siewu), sałata, fasola

 

Miedzian 50 WP

grzybobójcze
Środek o działaniu kontaktowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie roślin rolniczych, sadowniczych, warzywnych i roślin ozdobnych przed chorobami grzybowymi i bakteryjnymi oraz do odkażania parapetów i przejść w uprawach pod osłonami.
Zastosowanie
jabłoń, grusza, morela, śliwa, orzech włoski, pomidor, fasola, ogórek, mieczyk, lilak, wiśnia, czereśnia, porzeczka, agrest
Wydajność
15g na 7,5l wody

 

Score 250 EC

grzybobójcze
Środek o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie roślin sadowniczych i ozdobnych przed chorobami grzybowymi. W zwalczaniu parcha wykazuje także działanie wyniszczające.
Zastosowanie
jabłoń, grusza, wiśnia, czarna porzeczka, agrest, rośliny ozdobne.

 

Topsin M 500 SC

grzybobójcze
Środek o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie roślin sadowniczych, warzywnych i ozdobnych przed chorobami grzybowymi. Przeznaczony do opryskiwania roślin, zaprawiania nasion, cebul i do odkażania podłoża.
Zastosowanie
jabłoń, grusza, brzoskwinia, morela, śliwa, wiśnia, agrest, porzeczka, truskawka, ogórek, pomidor, kapusta biała, rośliny ozdobne
Wydajność
5ml na 7,5l wody

 

Kaptan Zawiesinowy 50 WP

grzybobójcze
Środek o działaniu kontaktowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie roślin sadowniczych, warzywnych i ozdobnych przed chorobami grzybowymi poprzez opryskiwanie oraz zaprawianie nasion, bulw i cebul.
Wydajność
15g na 7 l.wody

 

Ridomil Gold MZ 68 WG

grzybobójcze
Środek o działaniu układowym i kontaktowym, do stosowania zapobiegawczego w okresie intensywnego wzrostu przeznaczony do ochrony ziemniaka, roślin warzywnych i zielarskich przed chorobami grzybowymi.
Zastosowanie
ziemniak, pomidor(w gruncie),ogórek(w gruncie), cebula (w gruncie),rośliny kapustne, szpinak, sałata, rośliny zielarskie

 

Acrobat MZ 69 WG

grzybobójcze
Środek o działaniu wgłębnym i kontaktowym do stosowania zapobiegawczego oraz interwencyjnego w ochronie ziemniaka przeciwko zarazie ziemniaka i alternariozie oraz roślin warzywnych przed chorobami grzybowymi.
Zastosowanie
ziemniak, pomidor w gruncie, pomidor pod osłonami, ogórek w gruncie, cebula

 

Zmieniony: Poniedziałek, 16 Kwiecień 2012 06:20